top of page
automatica__1024x768.jpg

ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

        Herhangi bir iş dalındaki üretim konusuna yaklaşıldığında görülen ağır rekabet koşulları bahis konusudur. Bu noktada sadece üretim yapmak çok da anlamlı değildir. Ancak eğer üretim, hızlı, standart, güvenli, hatasız yapılıyorsa anlam kazanır hakeza ancak rekabetçi unsurlara bu takdirde sahip olabilir. İşte bu noktada ‘’otomasyon’’ devreye girmektedir.

        Endüstride, üretimi artırmanın, verimliliği çoğaltmanın kaynağı olduğu için otomasyon fevkalade önemlidir. Otomasyon yerleşip ilerledikçe endüstriyel üretim onunla doğru orantılı olarak gelişmeye devam edecektir. Otomasyonsuz endüstrinin başarılı ve rekabetçi olması mümkün değildir.

        OTTOSİS ENDÜSTRİYEL OTOMASYON  işte bu nedenle, müşterilerinin gelişen teknolojik koşullara ayak uydurarak rekabet güçlerini canlı tutmaları için vardır.

  •  Projelerinizde  beklentilerinize cevap verecek sistemi optimum maliyet, maksimum kalite ve güvenilirlikte elde etmek için gereken donanım, yazılımı, imalat ve montajı en  ince ayrıntısına kadar projelendirip, gerçekleştiriyoruz.

  • Sistem gereksinimlerini sağlayacak otomasyon hardware mimarisini çıkartarak ve gerekli software paketlerini tespit ederek, sistem çalışma senaryosu doğrultusunda  PLC ve HMI yazılımlarının hazırlanmasını yapıyoruz.

  • Otomasyon projelerimizi genel anlamda dünyada kalite anlamında kendini kanıtlamış SİEMENS marka ürünler ile projelendiriyoruz. Müşteri isteğine bağlı olarak OMRON ,DELTA ,TRİOMOTİON veya istenilen farklı markalar ile de projelendirme  ve çözümler sunuyoruz.

bottom of page